Hírek, információk / Felvételi 2019/2020/ A nyelvi előkészítős osztályok (E-F) 2. idegen nyelv választás szerinti csoportbeosztása 2019-20

A nyelvi előkészítős osztályok (E-F)
2. idegen nyelv választás szerinti csoportbeosztása
2019-20

Biológia-kémia NyE
Ssz Név oszt. nyelvi csop.
1 Bakos Bálint E spanyol
2 Bántó Dániel E német, haladó
3 Becker Panna Réka E spanyol
4 Czinege Ákos E német, kezdő
5 Czumpft Balázs E spanyol
6 Csizmadia Renáta E francia
7 Fábián Réka E német, kezdő
8 Farádi-Szabó Gertrúd E német, kezdő
9 Faragó Lili Fruzsina E német, kezdő
10 Farkas Angéla E német, kezdő
11 Fekete Marcell E német, kezdő
12 Gáspár Sára Anna E francia
13 Jakabó-Szentpétery Fanni E olasz
14 Janku Pál Borian E német, haladó
15 Kálmán Kamilla Lilla E német, kezdő
16 Kapdebo Anna E spanyol
17 Kovács Domonkos István E német, kezdő
18 Kurka Maja Antónia E olasz
19 Lakatos Dorottya E német, kezdő
20 Lakk Zsombor József E spanyol
21 Magyar Vanda E spanyol
22 Menczer Lili Zsófia E olasz
23 Ordas Berta E német, kezdő
24 Ősz-Farkas Mátyás E német, haladó
25 Pámer Vince E spanyol
26 Papucsek Péter E olasz
27 Pethő Zsófia E német, kezdő
28 Petrina Zsófia E német, haladó
29 Simon Eszter E francia
30 Szedlacsek Dániel E francia
31 Szőke Zoltán Marcell E spanyol
32 Szűcs Vivien Napsugár E német, kezdő
33 Timár Annamária E spanyol
34 Tóth Zoltán E német, kezdő
35 Varga Eszter E spanyol


Info-tömkom NyF
Ssz Név oszt. nyelvi csop.
1 Ágfay Máté F német, haladó
2 Balogh Vince F német, kezdő
3 Botrágyi Gergő F spanyol
4 Csató Csege Károly F német, kezdő
5 Csernyák Eszter F német, kezdő
6 Dam Patrik F német, kezdő
7 Demeter Tamara F olasz
8 Fábián Péter F német, kezdő
9 Faludy Gergő F spanyol
10 Fodor Dániel F német, kezdő
11 Gaál Zsolt F spanyol
12 Gutsik Lili F olasz
13 Győri Roberta Roxána F német, kezdő
14 Iacob Leila Adrienn F német, haladó
15 Jávor Nikolett Alexandra F olasz
16 Juhász Mátyás F német, kezdő
17 Kaszanyitzky Blanka F francia
18 Kéri Nikolett F német, kezdő
19 Kővári Melinda Gabriella F spanyol
20 Kővári Nelli F spanyol
21 Miskédi Szofi F spanyol
22 Nagy Ágnes F német, kezdő
23 Németh Balázs F spanyol
24 Patkó Dániel F német, kezdő
25 Peresztegi Hanna Dorina F német, haladó
26 Polgár Levente F spanyol
27 Soós Csaba F német, haladó
28 Szabó Bence Huba F német, kezdő
29 Szabó Milán F spanyol
30 Szabó Piros Anna F német, haladó
31 Szántai Gábor Ferenc F német, haladó
32 Szécsi Bálint F olasz
33 Szerdahelyi Péter F német, haladó
34 Szukics Gyula Péter F német, kezdő
35 Szűcs Lili Janka F spanyol
36 Tóth Balázs F olasz
37 Ükös Farkas F német, kezdő