Hírek, információk / Felvételi 2019/2020/ Az angol nyelvi szintfelmérőt követő csoportbeosztások 2019-20

Az angol nyelvi szintfelmérőt követő csoportbeosztások 2019-20

Ssz. 9.B (haladó 1/ intermediate)
1 Erdei Vince
2 Fekete András
3 Jeli Karolin Viktória
4 Karátson Dóra
5 Küffner Csilla
6 Lantos Boglárka
7 Mórocz Eszter
8 Papp Dániel György
9 Petróczi János Patrik
10 Rimaszécsi Laura
11 Sepil Melissa
12 Szilágyi Tamás Csaba


Ssz. 9.B-D (haladó/ intermediate)
1 Becsák Balázs
2 Csányi Viktória
3 Gulyás Attila Dénes
4 Komjáthi Dávid
5 Molnár Levente Richárd
6 Paál Péter Ferenc
7 Plattner Balázs József
8 Sirkó Dóra
9 Szomora Tünde Zsuzsanna
10 Szutor Zénó
11 Varga Máté
12 Forrai Boglárka
13 Geönczeöl Enikő
14 Mágel Eszter
15 Pribék Lilla
16 Radó Viktória
17 Veszely Gabriella Dóra


Ssz. 9.B-D (haladó 2/ intermediate)
1 Bárdos Noémi
2 Csonka Lilianna Ilona
3 Huang Tong
4 Kirsch Ádám
5 Kór-Hanák Nóra Virág
6 Varga Ádám
7 Vörös-Dósa Luca Rebeka
8 Ilyés Előd
9 Kalocsai Luca Gabriella
10 Szalóki Orsolya


Ssz. 9.B-D (középhaladó/ pre-intermediate)
1 Jiang Yutong
2 Nagy Máté
3 Páldi Milán
4 Papp Dániel
5 Szabó Kristóf
6 Veress Roland Martin
7 Badó Réka
8 Csizmadia Virág
9 Farkas Csenge Margit
10 Kisantal Antónia
11 Kocsis Lívia Tímea
12 Kovács Júlia Rita
13 Ladányi Laura Anna
14 Neszlényi Dorottya Kata
15 Ritzl Hanga Laura
16 Süveges Nikolett Kitti
17 Szabó Gergő


Ssz. NyE-NyF (álkezdő)
1 Bántó Dániel
2 Faragó Lili Fruzsina
3 Jakabó-Szentpétery Fanni
4 Janku Pál Borian
5 Kálmán Kamilla Lilla
6 Kapdebo Anna
7 Ősz-Farkas Mátyás
8 Szőke Zoltán Marcell
9 Iacob Leila Adrienn
10 Peresztegi Hanna Dorina
11 Szabó Bence Huba
12 Szabó Piros Anna
13 Szerdahelyi Péter
14 Szukics Gyula Péter
15 Szűcs Lili Janka


Ssz. NyE-NyF (haladó 1/ intermediate)
1 Bakos Bálint
2 Becker Panna Réka
3 Fekete Marcell
4 Gáspár Sára Anna
5 Kovács Domonkos István
6 Kurka Maja Antónia
7 Magyar Vanda
8 Pámer Vince
9 Petrina Zsófia
10 Szedlacsek Dániel
11 Szűcs Vivien Napsugár
12 Tóth Zoltán
13 Jávor Nikolett Alexandra
14 Kéri Nikolett Noémi
15 Kővári Nelli
16 Németh Balázs István
17 Patkó Dániel
18 Soós Csaba
19 Szécsi Bálint


Ssz. NyE-NyF (haladó 2/ intermediate)
1 Csizmadia Renáta
2 Varga Eszter
3 Czumpft Balázs
4 Menczer Lili Zsófia
5 Pethő Zsófia
6 Farádi-Szabó Gertrúd
7 Papucsek Péter
8 Fábián Réka
9 Nagy Ágnes
10 Botrágyi Gergő
11 Csernyák Eszter
12 Demeter Tamara
13 Faludy Gergő
14 Gaál Zsolt
15 Gutsik Lili
16 Győri Roberta Roxána
17 Polgár Levente
18 Szabó Milán


Ssz. NyE-NyF (középhaladó/pre-intermediate)
1 Czinege Ákos
2 Farkas Angéla
3 Lakatos Dorottya
4 Lakk Zsombor József
5 Ordas Berta
6 Simon Eszter
7 Timár Annamária
8 Ágfay Máté
9 Balogh Vince
10 Csató Csege Károly
11 Dam Patrik
12 Fábián Péter
13 Fodor Dániel
14 Juhász Mátyás
15 Kaszanyitzky Blanka
16 Kővári Melinda Gabriella
17 Miskédi Szofi
18 Szántai Gábor Ferenc
19 Tóth Balázs
20 Ükös Farkas