Hírek, információk / Felvételi 2018/2019/ Az angol nyelvi szintfelmérőt követő csoportbeosztások 2018-19

Az angol nyelvi szintfelmérőt követő csoportbeosztások 2018-19

A csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions intermediate
1 Aslan Attila Bernard B
2 Assani Áron B
3 Bereznyák Tímea Renáta B
4 Csach Gergely Máté D
5 Dékány Dorka Regina B
6 Gárdos Blanka B
7 Kovács Milán D
8 Köves Auróra D
9 Lovas Laura B
10 Nagy Emese Réka B
11 Ocztos Virág B
12 Pilák Bálint B
13 Turányik Klúber Gréta Angéla D


B csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions intermediate
1 Antalovits Krisztián B
2 Barf Linda B
3 Czézner Dóra B
4 Csopják Blanka Verona B
5 Debreczeni Kincső B
6 Gál Eszter B
7 Haraszti Angéla Erika B
8 Holod Kristóf B
9 Hortobágyi Dávid B
10 Karvasz Sándor B
11 Kovács Anna B
12 Molnár Szonja Szilvia B
13 Pataki Anna Liza B
14 Tóth Emma Laura B
15 Vér Krisztina Katalin B
16 Versitz Ákos András B


C csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions pre-intermediate
1 Divéki Botond B
2 Gál Botond Albert B
3 Lengyel Balázs B
4 Szécsényi Tamás Zsolt B
5 Valastyán Richárd Dániel B
6 Vasas Mátyás B
7 Balázs Panni D
8 Barta Liza Violetta D
9 Diviki-Nagy Emese D
10 Hegedűs Lili Eszter D
11 Körömi Jázmin D
12 Kristóf Kármen D
13 Kupár Hanna Viktória D
14 Mátyás Eszter Martina D
15 Nagy Levente Zoltán D
16 Trepák Evelin D


D csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions intermediate
1 Árva Krisztián B
2 Farkas Róbert B
3 Hegedüs Dávid Marcell B
4 Nagy Dávid B
5 Papellás Dániel B
6 Puha Dániel B
7 Vaskó Samu B
8 Vincze Attila Gergely B
9 Zvereva Sofia B
10 Bácsi Blanka D
11 Csépán Karina D
12 Cserkuti Petra D
13 György Virág D
14 Kovács Márta Réka D
15 Lakatos Valter Kornél D
16 Lendvai Petra D
17 Molnár Elizabet D
18 Zathureczky Kitti D


E csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions elementary
1 Biró Boldizsár András E
2 Bross Tamás Vencel E
3 Lánczy Zoltán Gergő E
4 Nakos Dimitrios Alexandros E
5 Németh Ábel E
6 Soós Viktória Mónika E
7 T.Kovács Adrienn E
8 Veszelovszky Dóra E
9 Fazekas Csenge F
10 Barta Zoé Petra F
11 Farkas Márton Gyula F
12 Fáy Nikolett F
13 Kállai Tamara Cecília F
14 Kardos Shay Hanna F
15 Kovács Péter F
16 Rózsa Natália Nóra F
17 Tóth Réka F
18 Varga Dániel F


F csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions pre-intermediate:
1 Bánki Bálint E
2 Bányai Lívia E
3 Csaba Péter E
4 Egervári Gréta E
5 Fábián Tamás E
6 Gagyi Benedek E
7 Gál Krisztián E
8 Hopoczky Csenge Boglárka E
9 Kiss Dorottya Zsófia E
10 Németh Patrícia Anna E
11 Szenczi Bence E
12 Szente Nikolett E
13 Zováth Fanni E
14 Adamcsek Fanni F
15 Horváth Bence Bálint F
16 Kiss Gergő F
17 Máthé Árnika F
18 Mohácsi Máté F
19 Yao Yi Hao F


G csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions intermediate
1 Balog Boldizsár E
2 Bezzeg Enikő E
3 Foltin Szófia Hajnalka E
4 Kalmár Emese E
5 Karminás Bence Regő E
6 Le Dinh Trung E
7 Magashegyi Boglárka E
8 Szabó Gréta E
9 Torjai Tamás E
10 Vámos Boglárka E
11 Bencze Ákos Lajos F
12 Csurgó Márton F
13 Hugert Alex F
14 Kui Domonkos F
15 Sólyomi Tamás Márk F
16 Takács Brendon István F
17 Török Soma F
18 Zelenák András F
19 Zsiga Boglárka F


H csoport Osztály betűjele
Tankönyv: Solutions intermediate
1 Makay Bátor Csaba E
2 Pap János Zoltán E
3 Radvan Lilla E
4 Bácskai Kristóf F
5 Bárdos Márton F
6 Czeglédi Szonja Zsófia F
7 Dömötör Janka F
8 Ipacs Gergő F
9 Jaksics Péter Csaba F
10 Keszthelyi Aba Boldizsár F
11 Kocsis Izabell F
12 Lefánti Vilmos F
13 Mátéfy Luca Jázmin F
14 Stróbli Olivér F
15 Szűcs Gergely F
16 Tóth Viktória F