Hírek, információk / Szóbeli érettségi beosztás 2020 november

Szóbeli érettségi beosztás 2020 november

2020.11.24., 2020.11.25., 2020.11.26., 2020.11.27.

2020.11.24

Ssz. Vizsgázó neve Osztály Vizsgatárgy Tanár Bejön Húz Felel
1 Bognár Zsombor 12 F angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 8:00 8:00 8:00
2 Chu Duy Anh 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 8:00 8:15 8:15
3 Cseh Domonkos 12 F angol nyelv Willard Dickerson 8:00 8:30 8:30
4 Bognár Zsombor 12 F informatika Cservák Andrea 8:15 8:45
5 Chu Duy Anh 12 F informatika Cservák Andrea 8:30 9:00
6 Kereszturi Bálint 12 F angol nyelv Willard Dickerson 8:00 9:15 9:15
7 Fábián Gábor Zoltán 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 8:00 9:30 9:30
8 Pálfi Bence 12 F angol nyelv Tóth Viktor 8:30 9:45 9:45
9 Romhányi Bálint 12 V angol nyelv Dr. Juhász Andrea 9:15 10:00 10:00
10 Fábián Gábor Zoltán 12 F informatika Cservák Andrea 9:45 10:15
11 Pálfi Bence 12 F informatika Cservák Andrea 10:00 10:30
12 Gyurkó Attila 12 F angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 10:00 10:45 10:45
13 Ivánka Dóra Anna 12 F angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 10:15 11:00 11:00
14 Nagy Tamás 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 10:30 11:15 11:15
15 Gyurkó Attila 12 F informatika Cservák Andrea 11:00 11:30
16 Farkas Balázs Zsolt 12 F angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 11:00 11:45 11:45
17 Nagy Tamás 12 F informatika Cservák Andrea 11:30 12:00
18 Lámfalusi Lili 12 F angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 11:30 12:15 12:15
19 Farkas Balázs Zsolt 12 F informatika Cservák Andrea 12:00 12:30
20 Phan Dai Phu 12 V magyar nyelv és irodalom Németh László 11:30 12:15 12:45
21 Pálla Marcell 12 F angol nyelv Tóth Viktor 12:15 13:00 13:00
22 Kardos Panna Csilla 12 F angol nyelv Tóth Viktor 12:30 13:15 13:15
23 Phan Dai Phu 12 V történelem Fehér Gyöngyi 13:00 13:30
24 Pálla Marcell 12 F informatika Cservák Andrea 13:15 13:45
25 Kereszturi Bálint 12 F informatika Cservák Andrea 12:45 13:30 14:00
26 Phan Dai Phu 12 V biológia Sóskuthyné Kovács Erzsébet 13:45 14:15
27 Somogyi Levente 12 V angol nyelv Dr. Juhász Andrea 13:45 14:30 14:30
28 Phan Dai Phu 12 V angol nyelv Tóth Viktor 14:45 14:45
29 Szegi Zsófia Zsuzsanna 12 V angol nyelv Dr. Juhász Andrea 14:15 15:00 15:00
30 Bakonyi Zsófia 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 14:30 15:15 15:15
31 Pesti Tamás 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 14:45 15:30 15:30
32 Valkony Márk 12 F angol nyelv Tóth Viktor 15:00 15:45 15:45
33 Fehér Virág Napsugár 12 F angol nyelv Lissák Bertalan 15:15 16:00 16:00
34 Karsai Pálma Viktória 12 F angol nyelv Tóth Viktor 15:30 16:15 16:15
35 Besenyi Dávid Balázs 12 F angol nyelv Tóth Viktor 15:45 16:30 16:30

2020.11.25

Ssz. Vizsgázó neve Osztály Vizsgatárgy Tanár Bejön Húz Felel
1 Kiss Ivett Pálma 12 E angol nyelv Tóth Viktor 8:00 8:00 8:00
2 Kokavecz Orsolya Rita 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 8:00 8:15 8:15
3 Mazalin Kitti 12 E angol nyelv Tóth Viktor 8:00 8:30 8:30
4 Kiss Ivett Pálma 12 E informatika Cservák Andrea 8:15 8:45
5 Csont Kristóf Áron 12 E angol nyelv Tóth Viktor 8:00 9:00 9:00
6 Doleschall Áron 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 8:30 9:15 9:15
7 Benczur Tibor András 12 C informatika Cservák Andrea 8:15 9:00 9:30
8 Assani Ádám 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 9:00 9:45 9:45
9 Ékes Adél 12 E angol nyelv Tóth Viktor 9:15 10:00 10:00
10 Hazim Ismail Hadil 12 C informatika Cservák Andrea 9:00 9:45 10:15
11 Adegbite Janet Folasade 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 9:45 10:30 10:30
12 Csada Lili Róza 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 10:00 10:45 10:45
13 Költő Flóra 12 C informatika Cservák Andrea 9:45 10:30 11:00
14 Görgey Zsófia Gyöngyvér 12 E angol nyelv Willard Dickerson 10:30 11:15 11:15
15 Gulyás Fanni Zsuzsa 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 10:45 11:30 11:30
16 Zsákai Boldizsár László 12 C informatika Cservák Andrea 10:30 11:15 11:45
17 Juhász Brigitta 12 E angol nyelv Tóth Viktor 11:15 12:00 12:00
18 Molnár Alexandra Klaudia 12 BF angol nyelv Almásiné Gáldi Csilla 11:30 12:15 12:15
19 Le Thi Quynhanh 12 C informatika Cservák Andrea 11:15 12:00 12:30
20 Nádor Bernadett Blanka 12 E angol nyelv Willard Dickerson 12:00 12:45 12:45
21 Molnár Alexandra Klaudia 12 BF magyar nyelv és irodalom Németh László 12:30 13:00
22 Shan Zhengwen 12 C informatika Cservák Andrea 12:00 12:45 13:15
23 Szabó Lóránt 12 C informatika Cservák Andrea 12:15 13:00 13:30
24 Molnár Alexandra Klaudia 12 BF matematika Gönczöl Marianna 13:15 13:45
25 Harrira Száli 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 13:15 14:00 14:00
26 Kiss Bendegúz 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 13:30 14:15 14:15
27 Szenczy Zsófia 12 E angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 13:45 14:30 14:30
28 Mazumel Tímea Erzsébet 12 E angol nyelv Tóth Viktor 14:00 14:45 14:45
29 Mester-Szabó Eszter 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 14:15 15:00 15:00
30 Molnár István 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 14:30 15:15 15:15
31 Papp Máté Levente 12 E angol nyelv Tóth Viktor 14:45 15:30 15:30
32 Szabó Nóra 12 E angol nyelv Tóth Viktor 15:00 15:45 15:45
33 Szász Lívia Terézia 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 15:15 16:00 16:00
34 Szörfi József 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 15:30 16:15 16:15
35 Tari Anna Katalin 12 E angol nyelv Lissák Bertalan 15:45 16:30 16:30

2020.11.26

Ssz. Vizsgázó neve Osztály Vizsgatárgy Tanár Bejön Húz Felel
1 Berkó Anna Boróka 12 A angol nyelv Kassai Zsuzsanna 8:00 8:00 8:00
2 Pollák Péter 12 A angol nyelv Kassai Zsuzsanna 8:00 8:15 8:15
3 Deák Renáta Katalin 12 D angol nyelv Csanádi Ágnes 8:00 8:30 8:30
4 Szayly Bálint 12 C informatika Cservák Andrea 8:00 8:15 8:45
5 Dörner Péter Csongor 12 D informatika Földesi Dávid 8:00 8:30 9:00
6 Deák Renáta Katalin 12 D informatika Cservák Andrea 8:45 9:15
7 Vargha Levente 12 C informatika Cservák Andrea 8:15 9:00 9:30
8 Zlotov Victor 12 C informatika Cservák Andrea 8:30 9:15 9:45
9 Lajos Bálint 12 D informatika Földesi Dávid 8:45 9:30 10:00
10 Csery Nikolett 12 B informatika Cservák Andrea 9:00 9:45 10:15
11 Domján Dorottya 12 B informatika Cservák Andrea 9:15 10:00 10:30
12 BATIN TÍMEA 12 V informatika Földesi Dávid 9:30 10:15 10:45
13 Giap Phuong Quynh 12 B informatika Cservák Andrea 9:45 10:30 11:00
14 Gigor Áron 12 B informatika Cservák Andrea 10:00 10:45 11:15
15 Rozs Lotti 12 D informatika Földesi Dávid 10:15 11:00 11:30
16 Győrffy Gréta 12 B informatika Cservák Andrea 10:30 11:15 11:45
17 Joó Dániel Máté 12 B informatika Cservák Andrea 10:45 11:30 12:00
18 Ji Yu Chen 12 V informatika Földesi Dávid 11:00 11:45 12:15
19 Jandás Lilla Jázmin 12 V magyar nyelv és irodalom Németh László 11:15 12:00 12:30
20 Hu Jiayi 11 AF angol nyelv Hámoriné Mohay Márta 12:00 12:45 12:45
21 Oszoly Brigitta matematika Gönczöl Marianna 12:15 12:30 13:00
22 Jandás Lilla Jázmin 12 V történelem Fehér Gyöngyi 12:45 13:15
23 Szabados Noémi Napsugár 11 AF angol nyelv Hámoriné Mohay Márta 12:45 13:30 13:30
24 Szabados Boldizsár István 12 BF informatika Sztojka Ferenc 12:30 13:15 13:45
25 Kovarik Zsombor Barnabás 12 B informatika Cservák Andrea 12:45 13:30 14:00
26 Köllő Róbert informatika Sztojka Ferenc 13:00 13:45 14:15
27 Vaskó Dorina 12 V történelem Fehér Gyöngyi 13:15 14:00 14:30
28 Zombori Dominika Szilvia 12 BF angol nyelv Hámoriné Mohay Márta 13:30 14:45 14:45
29 Kristóf Maximilián Fremont informatika Sztojka Ferenc 13:45 14:30 15:00
30 Kiss Marcell 12 AF informatika Sztojka Ferenc 14:00 14:45 15:15
31 Turda Alexandra Klára 12 V matematika Gönczöl Marianna 14:15 15:00 15:30
32 Buzás Patrik történelem Fehér Gyöngyi 14:30 15:15 15:45
33 Somogyi Tamás Péter 12 B informatika Cservák Andrea 14:45 15:30 16:00
34 Szerencsi Szabolcs 12 B informatika Cservák Andrea 15:00 15:45 16:15

2020.11.27

Ssz. Vizsgázó neve Osztály Vizsgatárgy Tanár Bejön Húz Felel
1 Haszon Attila 12 V német nyelv Jantal-Varga Zoltán 8:00 8:00 8:00
2 Pataki Klaudia Bernadett 12 V német nyelv Jantal-Varga Zoltán 8:00 8:15 8:15
3 Lupu-Maár Endre 12 A földrajz Müller Ágnes 8:00 8:00 8:30
4 Kirschner Olivér 12 V angol nyelv Székely Réka Erzsébet 8:00 8:45 8:45
5 Farkas Kamilla 12 V angol nyelv Lissák Bertalan 8:00 9:00 9:00
6 Heilman Viktória 12 A angol nyelv Kassai Zsuzsanna 8:15 9:15 9:15
7 Marczika Máté Tarsa 12 A földrajz Müller Ágnes 8:15 9:00 9:30
8 Szénási Rita 12 V német nyelv Jantal-Varga Zoltán 9:00 9:45 9:45
9 Heilman Viktória 12 A földrajz Müller Ágnes 9:30 10:00
10 Csákvári Kriszta 12 V angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 9:30 10:15 10:15
11 Lilik Dóra Zita 12 V angol nyelv Székely Réka Erzsébet 9:45 10:30 10:30
12 Dobroviczki Petra 12 V angol nyelv Huszárné Bíbok Erika 10:00 10:45 10:45
13 Székely Dávid Róbert 12 B földrajz Tandory Gábor 9:45 10:30 11:00
14 Divinszki Ferenc Tamás 12 V földrajz Tandory Gábor 10:00 10:45 11:15
15 Reich Vanda 12 V angol nyelv Tóth Viktor 10:45 11:30 11:30
16 Garai Donát Róbert 12 A földrajz Müller Ágnes 10:30 11:15 11:45
17 Tóth Fanni 11 A földrajz Müller Ágnes 10:45 11:30 12:00
18 Dancsok Cintia Barbara vizuális kultúra Balanyi Rita 11:00 12:15 12:15